KONST / Litografier / Färglitografi 17099181
nr 1709 9181
Clemens Briels
(f. 1946), Nederländerna
Färglitografi, Signerad, numrerad 2000, daterad "The closing of the coin" mm: 67x47 cm, yttermått inklusive ram: 96x74
Kondition: med dedikation
Clemens Briels, bildkonstnär född 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:24:35
16/6 19:15:36